
Dertig jaar straatvoetbalcultuur komt samen op het Fenix Plein
Sport 122 keer gelezenRotterdam - Het Fenix Plein staat drie dagen lang in het teken van de cultuur, geschiedenis en toekomst van het straatvoetbal. Met AKKA’S & PANNA’S brengt Panna Knock Out van 23 tot en met 25 oktober 30 jaar straatvoetbalcultuur én 25 jaar Panna Knock Out samen.
Verschillende generaties straatvoetballers, legends, makers en communities komen samen voor een programma met battles, talks, workshops, challenges en verhalen uit de straat. Niet alleen bekende namen staan hierbij centraal: ook de mensen en verhalen die jarenlang binnen hun eigen wijk en community een belangrijke rol hebben gespeeld, krijgen een podium.
AKKA’S & PANNA’S is gratis toegankelijk en vindt plaats van vrijdag 23 t/m zondag 25 oktober op Fenix Plein in Rotterdam.















