Foto: FlashphotoNL
Foto: FlashphotoNL

Treinverkeer gehinderd door brandende scooter onder spoorviaduct

Politie 150 keer gelezen

Rotterdam - Het treinverkeer tussen Schiedam en Rotterdam heeft zaterdagmiddag korte tijd last gehad van een brand onder het spoorviaduct nabij de Horvathweg.

De rookontwikkeling was op afstand zichtbaar en leek uit een elektrakast langs het spoor te komen. Bij aankomst van de politie en brandweer bleek de rook veroorzaakt te worden door een brandende scooter onder het spoorviaduct, recht onder de elektrakast.

De brandweer bluste de brand die tijdelijk voor extra rookontwikkeling zorgde. De treinen reden langzamer langs tijdens de inzet van de hulpdiensten. Met behulp van de hoogwerker werd nog een inspectie uitgevoerd langs het spoor en bij de elektrakast.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Van der Have Glas.
Meer comfort en minder stookkosten met Van der Have Glas Vakmensen van Klasse 21 minuten geleden
Foto: Carel van der Poel
Ondernemers Nieuwe Binnenweg verheugen zich op het J.A. Deelderplein en hebben massaal gedichten van Deelder in de etalages gehangen Algemeen 38 minuten geleden
Foto: Dick van Bergem
De U-81 vaart door Rotterdam Algemeen 53 minuten geleden
Foto: Jeroen Cohn
Open Monumentendag met de Lelijke Eend Algemeen 1 uur geleden
Foto: FlashphotoNL
Treinverkeer gehinderd door brandende scooter onder spoorviaduct Politie 1 uur geleden
Rotterdam krijgt weer een halve marathon. Op zondagochtend 20 september rennen de deelnemers door Zuid. Fotopr
Van Maassilo, ss Rotterdam en Zuiderpark naar feestend Ahoy: de halve marathon is terug Algemeen 7 uur geleden 1

Uit de krant