
Ondernemers Nieuwe Binnenweg verheugen zich op het J.A. Deelderplein en hebben massaal gedichten van Deelder in de etalages gehangen
Algemeen 224 keer gelezenRotterdam - Vanaf komende vrijdag (18 september) heeft Jules Deelder een eigen plein, het J.A. Deelderplein. De ondernemers van de Nieuwe Binnenweg verheugen zich op de komst van het plein en hebben massaal hun etalages versierd met gedichten van Deelder. Zoals te zien is op de foto’s die we van Carel van der Poel kregen!
Het pleintje ter ere van onze voormalige nachtburgemeester wordt vrijdag vanaf 15.00 uur geopend door burgemeester Carola Schouten en ligt aan de Nieuwe Binnenweg tussen de Van Speykstraat en de Josephstraat.
Bekijk hier alle foto’s, lees de gedichten of ga zelf zeven een wandelingetje maken over de Nieuwe Binnenweg.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()















