
Meer dan 170 deelnemers in actie voor KiKa tijdens TRI Rotterdam
Algemeen 250 keer gelezenRotterdam - Bij de Willem-Alexander Roeibaan vindt op zondag 21 juni het sportevenement TRI ROTTERDAM plaats. Meer dan 170 deelnemers doen mee via Triatlon voor KiKa en halen met hun prestatie geld op voor onderzoek naar kinderkanker en betere behandelingen voor kinderen met kanker.
Onder de deelnemers zijn meerdere mensen met een persoonlijk verhaal. Zo doet een voormalig kinderkankerpatiënt mee die na een behandeltraject van 2,5 jaar hersteld werd verklaard.
Ook een verpleegkundige uit Lekkerkerk verschijnt aan de start. Zij werkt op de oncologische dagbehandeling van het Erasmus MC en ziet in haar werk dagelijks de impact van kanker op patiënten en hun families.
Met haar deelname wil zij niet alleen sportief bijdragen, maar ook aandacht vragen voor het belang van onderzoek en ondersteuning voor kinderen met kanker.
De organisatie verwacht dat de combinatie van sport, saamhorigheid en persoonlijke verhalen het evenement een bijzonder karakter geeft. TRI Rotterdam vindt plaats bij de Willem-Alexander Roeibaan in Rotterdam.















