
DJ en Ruby schaven en schaven, bij de ijscowagen
Algemeen 172 keer gelezenRotterdam - Schaafijsman DJ had het druk afgelopen weken. Al vroeg in het jaar stonden er lange rijen bij zijn kar boven de Koopgoot. DJ (61) en Ruby (14) schaafden er op los!
‘Schaven, schaven, wiedewiedewagen, ijscowagen’, schalt het over het Beursplein. DJ is een legende in de stad. “Ik sta hier al meer dan 25 jaar. Ze hebben zelfs een liedje over me gemaakt.” En hij laat het liedje horen, track van de week was het bij FunX.
Zomerfestivals
In de wintermaanden staat DJ met zijn schaafijs op feestjes en partijen en vanaf het voorjaar staan de mensen in het centrum op zijn ijs te wachten. En dan heb je ook nog al die zomerfestivals.
Aardbeiensmaak
Ruby maakt ondertussen iets lekkers klaar, met aardbeiensmaak. Ze zit op de Montessori Mavo en verdient een zakcentje bij. DJ is blij met haar hulp: “Ik heb vier meiden die me helpen, maar als het erg warm is, willen ze allemaal liever zwemmen!”















