De Schammenkamp begin 2024. Foto Nieuws op Beeld
De Schammenkamp begin 2024. Foto Nieuws op Beeld

Jalal O. wordt nu ook verdacht van teweegbrengen ontploffing Schammenkamp

Algemeen 1.631 keer gelezen

Rotterdam - Het Openbaar Ministerie heeft de verdenking tegen de 36-jarige man die werd aangehouden naar aanleiding van de explosie aan de Schammenkamp uitgebreid. Jalal O. wordt nu ook verdacht van het teweegbrengen van een ontploffing met de dood tot gevolg.

Op 29 januari 2024 ontplofte ’s avonds een bedrijfsruimte op de begane grond van het complex. Drie mensen kwamen daarbij om het leven, de ravage was enorm. Een aantal woningen en andere bedrijfsruimtes raakten zwaar beschadigd en daardoor onbruikbaar. 

Niet veel later werd de huurder van de bedrijfsruimte waar de ontploffing zich voordeed aangehouden. Jalal O. werd tot nu toe verdacht van betrokkenheid bij het vervaardigen van verdovende middelen. Die beschuldiging is nu na onderzoek uitgebreid. Hij wordt nu ook verdacht van het teweegbrengen van een ontploffing.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto van Fenix door Joop Hardam, de de wandeltocht start komende zaterdag hier.
Recordaantal deelnemers voor Nacht van de Vluchteling Rotterdam-Den Haag Algemeen 9 uur geleden 10
De boot kon vervolgens veilig afmeren bij de eindhalte aan de Parkhaven. Foto: 112 Planet Zone Media.
Keukenbrand op pannenkoekenboot in Parkhaven Algemeen 9 uur geleden 3
Het toekomstige Getijdenpark Feijenoord wordt een plek waar natuur, rivier en stad samenkomen. Foto: Maddy Koster.
Getijdenpark Feijenoord: straks eb en vloed beleven midden in de stad Ingezonden 10 uur geleden 3
Rotterdam krijgt er een nieuw horecaconcept bij. Foto: Robin Griffin.
Rotterdam is een horecaconcept rijker: Studio Blendd opent haar deuren in de Doelen Cultuur 10 uur geleden 3
Het schilderij is gemaakt door kunstenaar Ahmad Haraji. Foto: Rhalda Jansen
Ahmed Aboutaleb krijgt plek in eregalerij van het stadhuis Politiek 11 uur geleden 2
De kubussen en de plantenpot op plein 1953. Foto: Berdien Muller.
Kleurrijke kunstwerken fleuren Pendrecht verder op Algemeen 12 uur geleden 2

Uit de krant