Hoe langer je kijkt, hoe meer je ziet. Foto: Proshoot and More
Hoe langer je kijkt, hoe meer je ziet. Foto: Proshoot and More

Bij de ‘Naked in Art’ van Angélique Ballhaus zit in elk schilderij een deel van het vrouwelijk lichaam verwerkt

Algemeen 1.726 keer gelezen

Rotterdam - Angélique Ballhaus had al langere tijd een idee. Haar passies schilderen en bodypaint met elkaar combineren. En afgelopen jaren was er opeens tijd om dat idee werkelijkheid te laten worden. Vanaf 2 september is haar ‘Naked in Art’ te zien op de Internationale Art Expo 2022 in Rome.

Fotograaf, schilder en bodypaint-artiest Angélique Ballhaus heeft een goed lopende eigen fotostudio in Hoogvliet. Tijdens de coronapandemie viel haar fotowerk stil waardoor ze een nieuw pad kon inslaan. Ze maakt nu schilderijen die op het eerste gezicht abstract zijn, maar in ieder kunstwerk zit een deel van een vrouwelijk lichaam verwerkt. Angelique zegt; “Hoe langer je naar mijn kunstwerk kijkt, hoe meer je erin ziet en ontdekt.”  

Lees verder onder de foto.


Foto: Proshoot and More

Tijdens haar eerste solo-expositie in augustus 2021 bleek Angélique’s manier van werken een groot succes, De werken worden steeds in oplage van slechts vijf exemplaren verkocht en ook over de grens is er inmiddels belangstelling. Na de Nederlandse website is er ook een internationale site gelanceerd: artbyangeliqueballhaus.com. In het voorjaar ontving zij een uitnodiging vanuit Rome om daar te exposeren tijdens de Internationale Art Expo 2022. In oktober kun je haar werk weer in Rotterdam zien en daarna gaat ze vanaf 6 december naar Londen. 

Kijk hier voor meer informatie.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Beeld: Sander van Wettum
De Rotterdamse architectuur komt tot leven 4x tips Uitagenda Rotterdam 8 uur geleden 2
Foto: Bart Bos
‘Langs de Maas, sta ik vaak in gedachten. Langs de Maas droom ik menige droom’ Algemeen 9 uur geleden 2
Nieuw terrasmeubilair.
Brasserie Koriander is klaar voor de opening: ‘Het was een gigantische klus’ Algemeen 9 uur geleden 13
Nieuwe verlichting in de haven van Rotterdam. Foto: IJsbreker TV
Gigantische operatie: het hele havengebied van Rotterdam heeft nieuwe verlichting gekregen Algemeen 10 uur geleden
De bewuste woning in de Lijnzaadstraat. Foto: Politie Rotterdam
Politie denkt dat de grote brand in de Lijnzaadstraat aangestoken is en houdt 38-jarige Rotterdammer aan Algemeen 11 uur geleden
Drukte bij de nieuwe supermarkt van Upfront. Foto: Carel van der Poel
Nieuwe supermarkt Upfront geopend in Hartman-pand Nieuwe Binnenweg (en het was meteen druk) Algemeen 11 uur geleden 10

Uit de krant