De McDonald's op de Hoogstraat. Foto: FlashphotoNL
De McDonald's op de Hoogstraat. Foto: FlashphotoNL

Man in McDonald’s laat burger vallen, krijgt geen nieuwe en valt vervolgens personeel aan

Politie 2.363 keer gelezen

Rotterdam - In de McDonald’s op de Hoogstraat is rond sluitingstijd een man aangehouden omdat hij een personeelslid zou hebben mishandeld. Nadat zijn burger was gevallen, wilde de man een nieuwe. Toen hij die niet kreeg omdat de zaak ging sluiten werd hij agressief.

Meerdere politiewagens en een hondengeleider kwamen met spoed ter plaatse. De verdachte was nog in de McDonald’s aanwezig en kon worden aangehouden. De verdachte was flink onder invloed en moest een blaastest afleggen.

Volgens getuigen liet de man zelf zijn burger vallen. Hij wilde een nieuwe, maar omdat het sluitingstijd was weigerde het personeelslid dit en werd hij vervolgens aangevallen. Hij hield een bloedende lip over aan het incident.

Een getuige meldt dat er amper iets gebeurde en dat juist personeelsleden de eerste klap uitdeelden. De verdachte zou juist rustig hebben gevraagd om nieuw eten of geld terug.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Het HAKA-gebouw krijgt een nieuw leven. Foto pr
Dudok brengt het monumentale HAKA-gebouw tot leven als restaurant en evenementenlocatie Algemeen 26 minuten geleden 1
Foto: PersbureauPeterNick
Twee auto’s in vlammen op binnen twee dagen in Crooswijk Politie 51 minuten geleden
De Erasmusbrug vanuit een minder gangbare hoek gezien. Foto: Lida van Swaaij
Onze mooie brug... je kan er niet omheen Algemeen 53 minuten geleden
Foto: Spa-Media
Bewoners Zevenkamp opgeschrikt door explosie bij busje Politie 58 minuten geleden 1
Het restaurant bevindt zich in de vertrekhal, na de security-check, en is uitsluitend toegankelijk voor reizigers. Bezoekers die vliegtuigen willen spotten, kunnen binnenkort weer terecht op het panoramaterras. Foto: pr
Vernieuwd restaurant Metropole opent haar deuren op Rotterdam The Hague Airport Algemeen 1 uur geleden
Sander de Kramer.
Zet u schrap voor een ongekend heldenverhaal... Column Sander de Kramer 3 uur geleden 1

Uit de krant