Foto's: Maddy Koster
Foto's: Maddy Koster

Een zondagochtend in het Kralingse Bos

Algemeen 1.188 keer gelezen

Rotterdam - Maddy Koster besloot vandaag (zondag 7 juni) een wandeling te maken door het Kralingse Bos en langs de Kralingse Plas. Ze stuurde haar foto’s naar De Havenloods. Dankjewel Maddy!

Heb je ook een mooie foto gemaakt in Rotterdam? Je kunt ‘m mailen naar redactie@dehavenloodsmediacentrum.nl, appen naar 06 233 66 745 of De Havenloods taggen op social media.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

In de pop-up stalling is ruimte voor extra OV-fietsen en we plegen extra onderhoud om de stalling een schone en veilige uitstraling te geven. Foto: Suzanne van de Kerk.
Tijdelijke fietsenstalling met toezicht geopend bij Station Noord Algemeen 10 uur geleden
Wie wordt de beste bakker van Mathenesse? Foto: Unsplash.
Mathenesserwegfestival zoekt dé beste bakker van de wijk Algemeen 10 uur geleden
Het Park bij de Euromast. Foto: Iris van den Broek
Het Park krijgt grote schoonmaakbeurt (en jij kan meehelpen!) Algemeen 13 uur geleden 3
De bewuste woning in de Lijnzaadstraat. Foto: Politie Rotterdam
Tweede verdachte van brandstichting Lijnzaadstraat, man aangehouden in Polen Algemeen 13 uur geleden 2
Sister Slegde treedt vrijdag 12 juni op in het Kralingse Bos. Foto: Sister Slegde.
Nieuw festival Good Times brengt vrijdag soul, funk en R&B naar het Kralingse Bos Algemeen 13 uur geleden 1
Poëzie in het Park is een initiatief van Stichting het Park en het Veerhuis. Foto: Stichting het Park
Rapper Winne stelt nieuwe editie van Poëzie in het Park samen Algemeen 15 uur geleden

Uit de krant