
Eenzame tegendemonstrant uit met keiharde hardcore onvrede over blokkade Havenspoorlijn
Algemeen 482 keer gelezenRotterdam - Terwijl actievoerders vandaag enkele uren de Havenspoorlijn blokkeerden, klonk er opeens keiharde hardcoremuziek. Een tegendemonstrant uitte met een speaker zijn onvrede over de actie. De demonstratie van Geef Tegengas is inmiddels beëindigd.
Ruim twintig demonstranten van Geef Tegengas blokkeerden vanaf ongeveer 11.00 uur de Havenspoorlijn bij het kruispunt van de Vondelingenweg en de Petroleumweg ter hoogte van Hoogvliet. Daardoor konden er geen treinen van en naar de haven van Rotterdam. Aan het begin van de middag werden de actievoerders op last van burgemeester Carola Schouten door de politie weggehaald en aangehouden.
Lees verder onder de foto.
![]()
De politie verwijdert een actievoerder. Foto: JBMedia
De demonstranten eisten met hun actie dat: ‘Nederland per direct een volledig wapen- en handelsembargo met Israël implementeert, stopt met de import, export en doorvoer van producten en grondstoffen gelinkt aan mensenrechtenschendingen en een plan maakt om zo snel mogelijk alle andere vervuilende troep uit te bannen.’















