
Smeulende resten in plafond woning zorgen opnieuw voor ontruiming
Algemeen 1.401 keer gelezenRotterdam - De brand die gisteravond rond 20.30 uur in een woning aan de Van Meekerenstraat in Crooswijk woedde en de woning volledig verwoestte, is in de vroege ochtend opnieuw opgelaaid en zorgde vooral voor rookvorming. Meerdere bewoners moesten wederom hun woning verlaten terwijl de brandweer op zoek ging naar de brandhaard.
Deze bleek zich in het plafond te bevinden. Met een pikhaak werden delen van het plafond opengetrokken en ook werd een cirkelzaag gebruikt. Door het plafond heen was de bovenverdieping zichtbaar.
De brandweer heeft de zes woningen in het portiek opnieuw ontruimd om de smeulende resten te blussen en te onderzoeken of er sloop aan het gebouw nodig is.
Maandagavond brak al eerder brand uit in deze woning. Het ging om een uitslaande brand. De brandweer schaalde de brand al snel op naar middelbrand.
Meerdere ambulances kwamen ter plaatse omdat rekening werd gehouden met de mogelijkheid dat er nog mensen in de woning aanwezig waren. Dat bleek uiteindelijk niet het geval. Wel zijn enkele betrokkenen ter plaatse nagekeken door ambulancepersoneel, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis.
De brand heeft de woning volledig verwoest. Uit voorzorg zijn zes omliggende woningen ontruimd. Alle bewoners konden veilig op straat terecht. De overige woningen werden geventileerd.
















