Rotterdamse ‘wondergirl’ Amira gaat kickboksen bij koninklijke familie Abu Dhabi

Algemeen 680 keer gelezen

Rotterdam - Het Marokkaans-Nederlands kickbokstalent Amira Tahri staat een wel heel bijzondere reis te wachten. Vandaag reist zij samen met haar familie af naar Abu Dhabi waar zij een kickboks-show zal verzorgen op het prestigieuze toernooi van vechtsportorganisatie Enfusion.

Niet alleen zal Amira een show verzorgen maar is zij ook uitgenodigd door een neef van Prins Amir om te komen trainen in zijn gym, een grote eer voor het jonge talent en haar familie. Dayon Days die verbonden is aan de Mike Tyson Academy zal met Amira samen de kickboksshow verzorgen.

Amira werd afgelopen jaar al Europees én wereldkampioen kickboksen. Younes, de vader van Amira, waakt als een leeuw over zijn dochter en houdt goed in de gaten dat zij ook de nodige rust krijgt. “Amira mag op elke sport die zij wil, wij dwingen haar niet. Zij vindt kickboksen nu eenmaal een leuke sport en ze heeft bewezen er goed in te zijn”, zegt Tahri.

Niet alleen de kickbokswereld heeft Amira ontdekt maar ook het verre Amerika lonkt. De kans is dan ook groot dat ze naar Las Vegas gaat voor een promo-opname van een nieuwe clip van een bekende Amerikaanse rapper.

In Nederland traint Amira bij thaiboxing010 onder leiding van Sabri Badourra, recentelijk is Amira ook gestart met judo. In januari 9 zal Amira een gratis kickboksclinic geven om jongeren te motiveren te gaan sporten.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Pip en Thera na een vrolijke middag spelen in het Park. Foto: Mick de Witte
Voor Pip en Thera is het park een plek om elkaar te ontmoeten en te spelen... Parkenmaand 19 minuten geleden
Martijn Simons:
Martijns boek laat je anders kijken naar tieners van nu Rotterdammer van de Week 1 uur geleden 1
Foto: Fred Libochant Fotografie
Provincie zoekt naar plekken voor windenergie Algemeen 1 uur geleden 2
Wie op zoek is naar degelijk schilderwerk met oog voor detail, komt al snel uit bij W en J Schilderwerk.
Kleinschalig familiebedrijf combineert ruim vier decennia aan ervaring met een persoonlijke benadering W en J Schilderwerk 1 uur geleden
Komende dinsdag is er een clinic bij Excelsior.
Sporten is nog niet voor iedereen vanzelfsprekend, deze studenten doen daar iets aan Algemeen 3 uur geleden
Een trotse Yvonne van Leeuwen in Reykjavik.
Yvonne van Leeuwen wint bronzen camera voor haar foto’s van huisdieren Algemeen 4 uur geleden

Uit de krant