Afbeelding

Heropening van Rotterdamse BOSS Store: Laat je naam op shirt of sjaal zetten!

Algemeen 337 keer gelezen

Rotterdam - Hugo Boss viert op 20 april de heropening van de vernieuwde en uitgebreide BOSS Store op de Kruiskade 57. De winkel is compleet ingericht naar het nieuwe interieurconcept van het merk, volledig in lijn met exclusieve winkels in wereldsteden. De circa 189 vierkante meters van de winkel zijn gerenoveerd naar de standaard van het modemerk.


Om de heropening en renovatie te vieren organiseert het merk een feestelijk event. Tijdens het event kan je jouw BOSS shirt of sjaal direct laten personaliseren met naam of initialen.

De vernieuwde winkel verkoopt naast kenmerkende tailoring en bijpassende accessoires van BOSS Menswear Business nu ook BOSS Menswear Casual; ontspannen outerwear, jeans, truien en vesten van hoogwaardige kwaliteit. Het assortiment is compleet met BOSS Athleisure om zo een sportieve touch te geven aan de garderobe.

BOSS Store opening, 22 april, van 14.00 tot 18.00 uur. Adres: Kruiskade 57.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Stockfoto: Rick Keus/RET
Woensdagochtend rijden er geen treinen, bussen, trams en metro’s Algemeen 10 uur geleden 24
Foto: Persbureau PeterNick
Man aangehouden na wéér een overval op tabakswinkel aan de Bree Algemeen 10 uur geleden 4
Foto: C. Hulsbus
Internationale topspringers én de volgende generatie op CHIO Rotterdam Algemeen 10 uur geleden
Afbeelding
PMC in Balans: waar verbinding en begrijpelijke zorg centraal staan Vakmensen van Klasse 11 uur geleden
De drie Rotterdamse Zakenvrouwen van het Jaar 2026. Foto: Rens Bok.
De drie Zakenvrouwen van het Jaar bouwen vanuit Rotterdam aan internationale impact Algemeen 16 uur geleden
Foto: Vera Angel
Zo spectaculair was het onweer boven Rotterdam! Foto’s 19 uur geleden 18

Uit de krant