In spanning werd de wedstrijd gevolgd vanaf het Stadhuisplein. Foto: 112 PlanetZone Media.
In spanning werd de wedstrijd gevolgd vanaf het Stadhuisplein. Foto: 112 PlanetZone Media.

Terrassen Stadhuisplein vol tijdens eerste WK-wedstrijd Nederland

Sport 1.027 keer gelezen

Rotterdam - Op het Stadhuisplein in Stadhuisplein was het gisteren opnieuw volle bak tijdens de WK-wedstrijd tussen Nederland en Japan. De terrassen zaten afgeladen vol en op sommige plekken werd zelfs staand meegekeken toen het duel op gang kwam.

De wedstrijd eindigde uiteindelijk in 2-2. Nederland kwam twee keer op voorsprong, maar gaf die niet vast. Virgil van Dijk kopte Oranje in de tweede helft op 1-0, waarna Japan via Keito Nakamura snel weer gelijkmaakte. Crysencio Summerville zette Nederland daarna opnieuw op voorsprong met een knap schot, maar in de slotfase zorgde Daichi Kamada voor de 2-2. Een bittere nasmaak voor Oranje, dat lang op weg leek naar de winst, maar in de slotminuten alsnog de gelijkmaker moest slikken.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Burgemeester Carola Schouten is voorzitter van het OTE (Offensief Tegen Explosieven), een landelijke aanpak van de aanslagen. Die aanpak richt zich op ontmoedigen en straffen van uitvoerders en opdrachtgevers, nazorg bieden aan slachtoffers en op de beschikbaarheid van explosieven. Zo heeft de Europese Commissie al maatregelen toegezegd om de illegale productie, transport en verkoop van zwaar vuurwerk aan banden te leggen.Op de foto Leo de Bie, na jaren ellende eindelijk tot rust gekomen in zijn nieuwe huis. Foto: Vera Cornel
Na jaren vol explosies en nachtmerries slaapt Leo nu eindelijk weer echt goed Algemeen 16 minuten geleden
Foto: Eddy Meijs
Ode aan alle vaders van Rotterdam Algemeen 1 uur geleden
Stockfoto: Rick Keus/RET
Woensdagochtend rijden er geen treinen, bussen, trams en metro’s Algemeen 17 uur geleden 26
Foto: Persbureau PeterNick
Man aangehouden na wéér een overval op tabakswinkel aan de Bree Algemeen 17 uur geleden 4
Foto: C. Hulsbus
Internationale topspringers én de volgende generatie op CHIO Rotterdam Algemeen 17 uur geleden
Afbeelding
PMC in Balans: waar verbinding en begrijpelijke zorg centraal staan Vakmensen van Klasse 19 uur geleden

Uit de krant