
Auto beschoten op Jacques Dutilhweg en Boszoom
Politie 399 keer gelezenRotterdam - Bij het viaduct onder de A16 op de Jacques Dutilhweg en op de Boszoom is afgelopen nacht een auto beschoten. Vooraf heeft mogelijk een verkeersruzie plaatsgevonden. Er sneuvelde een achterruit, maar er raakte niemand gewond. De dader wist te ontkomen.
Rond 01.00 uur kreeg de politie een melding van het incident. Aan de Prinsenlaan troffen agenten bij een benzinestation een auto aan waarvan de linkerachterruit was kapotgeschoten.
Later bleek dat de schietpartij had plaatsgevonden onder het viaduct van de A16 aan de Jacques Dutilhweg. Daar werd één kogelhuls aangetroffen. Bij het schietincident raakte niemand gewond.
De betrokken auto is door de politie meegenomen voor verder onderzoek. Volgens eerste informatie zou de verdachte na de schietpartij nog een stuk tegen het verkeer in over de Prinsenlaan zijn gereden, waarna hij wist te ontkomen.
De politie onderzoekt de zaak en roept getuigen op zich te melden.















