Foto: Persbureau PeterNick
Foto: Persbureau PeterNick

Brand in trein Rotterdam Centraal

Politie 238 keer gelezen

Rotterdam - Op station Rotterdam Centraal is gisteravond rond 20.30 uur brand ontstaan op het toilet van een trein richting Brussel. De trein is ontruimd en er werden verschillende perrons afgesloten. De brand veroorzaakte veel rook en was tot in de stationshal te ruiken.

De oorzaak van de brand is waarschijnlijk kortsluiting in een elektrisch kastje op de de wc van de trein geweest. De brand zelf kon snel geblust worden, maar het duurde een tijdje voordat alle rook uit de trein was. Er stond zeker één coupé vol met rook.

De trein werd direct ontruimd en ook de perrons 2, 3 en 4 werden uit voorzorg afgesloten. Passagiers uit de getroffen trein zijn overgestapt op een andere trein. Daarnaast werd gecontroleerd of reizigers rook hadden ingeademd en medische hulp nodig hadden. Er zijn geen gewonden gevallen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Sinds 2005 zit Villa Zebra aan de Stieltjesstraat bij de Koningshaven, er wordt voorzichtig nagedacht over een verhuizing. Foto: Hester Blankesteijn
Villa Zebra viert 25e verjaardag en denkt voorzichtig na over een verhuizing Algemeen 52 minuten geleden 1
Foto: Jeroen Cohn
Pure natuur en rauwe Rotterdamse industrie Algemeen 1 uur geleden
Het jochie werd aangetroffen bij de McDonald's, hij bleek in z'n eentje door de stad te lopen. Foto: Persbureau PeterNick
Politie treft jongen van 11 jaar middenin de nacht alleen op de Coolsingel Politie 1 uur geleden 15
Foto: Persbureau PeterNick
Brand in trein Rotterdam Centraal Politie 1 uur geleden 1
Foto: Bianca-Rob de Haaij via Vrienden van het Eiland van Brienenoord op Facebook
Lepelaars zoeken een hapje op het Eiland van Brienenoord Algemeen 16 uur geleden 2
Foto: Spa-Media
Verdachte aangehouden van vier overvallen binnen korte tijd Politie 16 uur geleden 1

Uit de krant