Foto: Maddy Koster
Foto: Maddy Koster

Een mooi weekend met nazomerweer

Algemeen 139 keer gelezen

Rotterdam - Na de windstoten en regenbuien van gisteren, ziet het weer er vandaag een heel stuk beter uit. En morgen belooft het een zomerse zondag te worden!

Op de Wereldhavendagen zijn gisteren heel wat bezoekers natgeregend. Geeft niet natuurlijk, we zijn niet van suiker. Maar toch zal het vandaag een stuk aangenamer toeven zijn. Het wordt een graad of 20 en het blijft droog.

Morgen beloof een heerlijke nazomerdag te worden. Ook dan is het droog, en het wordt misschien wel 25 graden. Maandag is het ook nog heerlijk, daarna keert de wisselvalligheid terug.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto: MK Mediaproducties
Grote politieactie bij Zuidplein gericht op fatbikes en andere overlast: 163 processen-verbaal Politie 36 minuten geleden 1
Foto: Maddy Koster
Een mooi weekend met nazomerweer Algemeen 1 uur geleden
Loting van het WK Turnen.
Het WK Turnen komt naar Rotterdam, het startschot is gelost en de loting verricht Algemeen 1 uur geleden
Varen op Pakjesboot 12.
Een rondvaart op Pakjesboot 12, de officiële stoomboot van Sinterklaas Algemeen 1 uur geleden
Foto: Wim Groen
Wauw... wat een zonsondergang! Algemeen 1 uur geleden 6
Foto: FlashphotoNL
Vrouw rijdt in op terrasbezoekers, omstander vernielt haar auto Politie 1 uur geleden 9

Uit de krant