RIV Offices is een kantoorgebouw aan de Nieuwe Maas. Foto pr
RIV Offices is een kantoorgebouw aan de Nieuwe Maas. Foto pr

Holland America Line en Lexys Advocaten huren kantoorruimte aan de Boompjes

Algemeen 214 keer gelezen

Rotterdam - Cruiserederij Holland America Line en het Rotterdamse advocatenkantoor Lexys Advocaten gaan kantoren openen in RIV Offices aan de Boompjes 258.

Internationaal vermogensbeheerder AEW heeft twee nieuwe huurovereenkomsten gesloten met Lexys Advocaten B.V. en HAL Services B.V. (Holland America Line ) voor in totaal circa 985 vierkante meter kantoorruimte in RIV Offices aan de Boompjes 258. 

Lexys Advocaten huurt circa 355 vierkante meter kantoorruimte op de zesde etage. HAL Services B.V. huurt circa 630 vierkante meter kantoorruimte op de negende etage van het markante kantoorgebouw. De Mik Real Estate Partners trad bij deze transacties op als adviseur van verhuurder AEW. Cushman & Wakefield behartigde de belangen van HAL Services.

Lexys Advocaten is een Rotterdams advocatenkantoor dat zich richt op het civiele recht. Cruiserederij Holland America Line (handelsnaam HAL Services B.V.) organiseert al meer dan 150 jaar cruises naar meer dan 300 havens op alle zeven continenten.

RIV Offices is een kantoorgebouw aan de Nieuwe Maas. Het gebouw beschikt over een ruime begane grond met receptie, lounge en koffiebar, evenals een bedrijfsrestaurant op de eerste etage. De kantooretages worden casco gerenoveerd opgeleverd. Er zijn nog enkele gerenoveerde etages beschikbaar voor de verhuur.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto: Politie Rotterdam
Rotterdammer rijdt met 246 kilometer per uur over de snelweg, hij was nog onder invloed ook... Politie 48 minuten geleden 1
Foto: @havenbinkie
‘Sommige schepen veranderen de horizon’ Algemeen 1 uur geleden
In de hoop dat Pépé zou opduiken ging ook zijn maatje Darya mee de hoogwerker in. Foto: Persbureau PeterNick
Zoektocht naar papegaai Pépé in het Zuiderpark, zelfs zijn vriendinnetje Darya gaat met brandweer mee de hoogwerker in Algemeen 1 uur geleden
RIV Offices is een kantoorgebouw aan de Nieuwe Maas. Foto pr
Holland America Line en Lexys Advocaten huren kantoorruimte aan de Boompjes Algemeen 1 uur geleden
Foto: PlanetZone Media
Auto beschoten in Schiebroek Politie 1 uur geleden
De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) werd ingeschakeld om onderzoek te doen. Foto: JBMedia.
EOD maakt explosief onschadelijk na politieonderzoek Politie 2 uur geleden

Uit de krant