Zowel beginners als ervaren dansers zijn welkom. Foto: RH Fotografie
Zowel beginners als ervaren dansers zijn welkom. Foto: RH Fotografie

Vakantiegevoel op het Stadhuisplein: tien weken lang salsa en bachata dansen

Algemeen 266 keer gelezen

Rotterdam - Niet op vakantie, maar wil zin in een vakantiegevoel? Dan hebben we goed nieuws: tien dinsdagavonden lang kan je salsa en bachata dansen tijdens Striktly Summer op het Stadhuisplein. Zowel beginners als ervaren dansers zijn welkom. 

Iedere dinsdagavond vanaf 19.00 uur begint met een gratis workshop (dus geen zorgen beginnelingen!), waarna er tot 23.00 uur buiten gedanst kan worden op een afwisselende mix van Latinmuziek. “Wat Striktly zo bijzonder maakt, is dat het mensen letterlijk in beweging brengt. Je zietbezoekers die elkaar niet kennen samen de dansvloer op stappen.” 

Na 23.00 uur nog niet uitgedanst? Dan draait de muziek in Coconuts en ‘t Fust nog even een paar uur door. 

Bezoekers kunnen vooraf online een ticket reserveren voor het buitenevenement.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De vier jonge ezelspinguïns. Foto: verzorgster Isanne van Aalst
Babynieuws uit Blijdorp: vier ezelspinguïns kruipen uit het ei Algemeen 10 minuten geleden
Afbeelding
Groei aantal zonnepanelen in Rotterdam vlakt af: 12 procent van de woningen heeft panelen Algemeen 16 minuten geleden
Het decor van de Pleinbioscoop. Foto: Mark Bolk/Pleinbioscoop
Dit is het programma van Pleinbioscoop Rotterdam 2026 Algemeen 1 uur geleden
Zowel beginners als ervaren dansers zijn welkom. Foto: RH Fotografie
Vakantiegevoel op het Stadhuisplein: tien weken lang salsa en bachata dansen Algemeen 1 uur geleden
Beeld Politie Rotterdam
Inbrekers zoeken naar Airbnb in Little C en gaan er met 20.000 euro aan spullen vandoor Politie 2 uur geleden
Met een iets versoberd ‘Rotterdam Rocks’ wint architectenbureau MVRDV de ontwerpwedstrijd voor een nog te bouwen ‘duurzaam icoon’ op Rotterdam-Zuid. Foto: MVRDV
Het verhaal achter de nieuwe groene blikvanger aan de Maas: ‘Een soort kunstwerk dat mensen weet te inspireren’ Algemeen 3 uur geleden 13

Uit de krant