
Wéér zorgen over sinkholes in de Beverwaard
Algemeen 164 keer gelezenRotterdam - In de Beverwaard zijn de al langer bestaande zorgen over sinkholes weer nieuw leven ingeblazen. Vorige week was het twee keer raak aan de Rhijnhauwensingel.
Er ontstaan in de wijk al jaren plotseling gaten in de weg en de stoep. Tot bezorgdheid van bewoners. Een paar jaar geleden zakte er op de hoek met de Keverborgstraat zelfs een auto weg in een sinkhole. Vermoedelijk ontstaan de gaten omdat het riool verouderd is.
Vorige week was het weer twee keer raak. Op de Rhijnhauwensingel ontstond er een sinkhole in de parkeervakken voor het filiaal van Hoogvliet-supermarkt. Langs de Schinnenbaan was er twee dagen ervoor een flinke sinkhole.
Rioollucht
‘Na de vorige reparatie op nagenoeg dezelfde locatie was er nog steeds een rioollucht waarneembaar’, aldus buurtbewoner Ruud Spruit die de website beverwaardigheden.nl maakt. ‘Het deed vermoeden dat er nog steeds een probleem was met het riool. Die vermoedens kwamen dinsdagmiddag uit, het riool zakte hier wéér ineen. Het mag een wonder heten dat hier geen persoonlijke ongelukken zijn gebeurd.’
Voor 2030 liggen er geen plannen klaar om het riool in de Beverwaard te vervangen.















