Op slechts negen metrohaltes van Rotterdam Centraal ligt het Buijtenland van Rhoon. Foto: Unsplash.
Op slechts negen metrohaltes van Rotterdam Centraal ligt het Buijtenland van Rhoon. Foto: Unsplash.

Picknicken in het Buijtenland van Rhoon: hier vind je natuur op korte afstand van de stad

Algemeen 283 keer gelezen

Rotterdam - Wie de drukte van de stad even wil verruilen voor rust en natuur, hoeft niet ver te reizen. Op slechts negen metrohaltes van Rotterdam Centraal ligt het Buijtenland van Rhoon, een uitgestrekt poldergebied met volop wandelmogelijkheden en verschillende picknickplekken.

Verspreid door het gebied zijn diverse locaties ingericht waar bezoekers kunnen uitrusten en genieten van de omgeving. Zo is er een picknickplek achter De Buytenhof, vlak bij de boerderijwinkel. Ook bij Het Halsje, de historische molenopgraving, het Driepolderpunt en de hoogstamboomgaard zijn rustige plekken te vinden met uitzicht over akkers, bloemen en vogels.

Het Buijtenland van Rhoon nodigt uit om een wandeling te combineren met een picknick in de natuur. Bezoekers wordt gevraagd de omgeving schoon achter te laten, zodat ook anderen van het gebied kunnen blijven genieten.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Tijdens de tuindag kregen verschillende kruiden en jonge planten een nieuwe plek.
Groene handen maken de daktuin van Stichting Lalibella steeds mooier Algemeen 24 minuten geleden
Foto: Sparta.
Sparta organiseert op 1 augustus weer jaarlijkse Familiedag Algemeen 1 uur geleden
De muur bij Loods 24. Foto: Peter Schmidt/Gemeente Rotterdam
Joodse gemeenschap verzet zich tegen oproep om Israëlische ambassadeur te weren bij herdenking Loods 24 Algemeen 2 uur geleden 2
Op slechts negen metrohaltes van Rotterdam Centraal ligt het Buijtenland van Rhoon. Foto: Unsplash.
Picknicken in het Buijtenland van Rhoon: hier vind je natuur op korte afstand van de stad Algemeen 3 uur geleden 1
Twee trams zijn op elkaar gebotst. Foto: FlashphotoNL
Zware botsing tussen twee trams op Erasmusbrug, vijftien gewonden Algemeen 3 uur geleden 40
Foto: Eddy Meijs.
Bijzondere ontmoeting in Charlois: twee ijsvogels samen op één tak Algemeen 4 uur geleden

Uit de krant