
DSW Bruggenloop Rotterdam al voor 65 procent uitverkocht
Algemeen 604 keer gelezenRotterdam - De belangstelling voor de DSW Bruggenloop Rotterdam is opnieuw enorm. Slechts enkele dagen nadat de inschrijving is geopend, is al 65 procent van de beschikbare startbewijzen verkocht. Daarmee lijkt ook de 36e editie van de populaire hardloopklassieker af te stevenen op een snelle uitverkoop.
De DSW Bruggenloop vindt plaats op zondag 13 december 2026 en voert deelnemers over een 15 kilometer lang parcours langs en over de iconische Rotterdamse bruggen, waaronder de Erasmusbrug en de Van Brienenoordbrug. Start en finish zijn bij Stadion Feijenoord (De Kuip). De combinatie van de winterse sfeer, de verlichte skyline en het unieke parcours maakt de Bruggenloop ieder jaar tot een van de populairste hardloopevenementen van Nederland.
De organisatie waarschuwde bij de opening van de inschrijving al dat de belangstelling traditiegetrouw groot is en dat startbewijzen vaak ruim voor de wedstrijddag zijn uitverkocht. De huidige tussenstand, waarbij al 65 procent van de beschikbare plaatsen is vergeven, bevestigt die verwachting.
Wie op zondag 13 december de Rotterdamse bruggen wil trotseren, doet er daarom goed aan niet te lang te wachten met inschrijven.















