
Oudste Albert Heijn van Nederland is weer open voor publiek
Algemeen 370 keer gelezenRotterdam - De Albert Heijn aan de Nieuwe Binnenweg 288, tussen de Heemraadsingel en de Claes de Vrieselaan, is vandaag weer opengegaan na een verbouwing. De 71-jarige winkel is de allereerste Albert Heijn-supermarkt van Nederland en stamt uit 1955.
De winkel ging om 11.00 uur weer open voor het publiek. De winkel was een maand dicht. Er stond meteen een lange rij voor de deur. Lilian, een klant die er al jaren boodschappen doet, knipte samen met medewerker Frans het lint door. “Het was een feestelijk moment”, vertelt supermarktmanager André van Loo. “Dat hebben we samen met klanten uitgebreid gevierd.”
Voedselbank Rotterdam
Toen de winkel sloot voor de verbouwing, bleven er verse producten en diepvriesartikelen over die niet waren verkocht. Die werden niet weggegooid. “We willen liever geen voedsel verspillen en hebben daarom alles aangeboden aan Voedselbank Rotterdam. Een vrijwilliger ging na sluiting direct de winkel in om alles te verzamelen en vertrok met veel kratten vol verse groente, fruit, vlees, vis, kaas, vleeswaren en diepvriesproducten. Het voelt goed om Voedselbank Rotterdam een keer extra te kunnen helpen”, aldus Van Loo.















