Foto: FlashphotoNL
Foto: FlashphotoNL

Vanaf morgen heeft A20 bij de Giessenbrug twee in plaats van drie rijstroken

Algemeen 2.887 keer gelezen

Rotterdam - Vanaf morgenochtend (maandag 13 juli) heeft de A20 van Rotterdam richting Schiedam nog maar twee rijstroken, in plaats van drie. Een maatregel die naar verwachting enkele jaren gaat duren.

In het weekend van 11 en 12 juli is de wegsituatie ter hoogte van de Giessenbrug aangepast. Dit is omdat de brug het vele verkeer minder goed kan dragen. Op termijn moet er een ondersteuningsconstructie komen, maar dat kan nog enkele jaren duren. Tot die tijd wordt het verkeer over de brug beperkt door minder rijstroken in te richten.

Aankomende week is de gehele A20 vanaf het Terbregseplein tot Kleinpolderplein nog dicht voor grootschalige werkzaamheden. Vanaf maandag gaat het verkeer vanaf de A13 wel al gebruik maken van de nieuwe situatie.

Vanaf vrijdag 17 juli komt daar ook het verkeer van de A20 weer bij. Rijkswaterstaat verwacht door de nieuwe situatie een extra reistijd tot 60 minuten.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

American football in Rotterdam. Foto: Rotterdam Sportsupport
Komende zondagen kun je iedere week kennismaken met American football in Rotterdam Algemeen 1 uur geleden
Foto: Bart Bos
‘Als sinds 1989 vraag ik me af wat ik van dit kunstwerk moet vinden’ Algemeen 2 uur geleden
Foto: Waterschap Hollandse Delta
De dijk langs de Oude Maas brokkelt af, waterschap neemt maatregelen Algemeen 2 uur geleden
Beeld Politie Rotterdam
Wie zijn deze mannen die een slachtoffer van 71 van achteren aanvielen? Algemeen 4 uur geleden 11
Opening Rotterdam Pride 2026. Foto: Hans Tak
Rotterdam Pride 2026 is geopend, dit is het programma van komende tien dagen! Algemeen 4 uur geleden 4
Foto: Will Houben
Prachtige omlijsting van iconische plek in Rotterdam Algemeen 5 uur geleden

Uit de krant