Stockfoto RET
Stockfoto RET

Geen of minder treinen bij Rotterdam, drukte in de metro

Algemeen 239 keer gelezen

Rotterdam - De RET laat weten dat het druk is in de metro richting Den Haag. Door een stroomstoring tussen Rotterdam Centraal en Schiedam rijden er geen treinen die kant op. Tussen Rotterdam en Dordrecht rijden er fors minder treinen.

De storing begon in de loop van de middag. De NS dacht dat het treinverkeer na een tijdje wel op gang zou komen, maar heeft die prognose al een paar keer uit moeten stellen. De laatste verwachting is dat het ten minste tot 20.45 uur gaat duren.

Het is bepaald niet de eerste keer van de laatste tijd dat treinreizigers rond Rotterdam de klos zijn. Eerst lag het treinverkeer ten zuiden van de stad ruim een week plat en toen dat opgelost was, ging het woensdag fout door een seinstoring.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Stockfoto RET
Geen of minder treinen bij Rotterdam, drukte in de metro Algemeen 1 uur geleden 5
Foto: Persbureau PeterNick
Kindje en peperdure Porsche betrokken bij ongeval op Stadionlaan Politie 1 uur geleden 5
Daar, in het midden van de foto, ligt in de toekomst een nieuwe stadsbrug. Foto: Marco van Middelkoop/Gemeente Rotterdam
Hoe gaat het met de plannen voor een nieuwe stadsbrug over de Maas? Dit is de stand van zaken Algemeen 2 uur geleden 6
Het Kindercarnaval van vorig jaar. Foto: Rotterdam Unlimited
Zes dagen voor het Zomercarnaval is er eerst nog het Kindercarnaval! Algemeen 3 uur geleden
Foto: Ruud Spruit
De buitenkant van Ahoy is alvast klaar voor North Sea Jazz Algemeen 4 uur geleden
Foto: José Franco
Beleef het Rozenvallei Festival in Charlois: een Bulgaarse traditie waar alles om de roos draait Algemeen 4 uur geleden

Uit de krant