
Naar de bioscoop samen met je hond
Algemeen 253 keer gelezenRotterdam - Alle Rotterdamse hondjes mogen volgende week met hun baasje mee naar de bioscoop. Zondagmiddag 19 juli is er in Lantaren Venster een Dog Friendly-voorstelling van de film Gohan.
Het belooft een heerlijke middag te worden voor baasjes, honden en filmliefhebbers die iets bijzonders mee willen maken. In de foyer van LantarenVenster, die voorzien zal zijn van waterbakken en poepzakjes, is Team Dogparade 010 aanwezig om alles in goede banen te leiden. En Mr. Rimboe komt langs met een grote mand vol hondensnacks. Na de voorstelling kan de roedel nog een rondje over de pier maken. Oh ja, de zaal heeft airconditioning!
Lees verder onder de afbeelding.
![]()
Foto: Dogparade 010
Aanbiddelijke straathond
Gohan gaat over een aanbiddelijke jonge witte straathond met een opvallende roze neus. In drie verschillende verhaallijnen zie je hoe de liefde tussen mens en dier kan zijn. Een oudere man die afscheid moet nemen van een vertrouwd bestaan, een jonge vrouw die probeert te ontsnappen aan haar omstandigheden en een student die ontdekt wat onvoorwaardelijke liefde betekent.
De Dog Friendly-filmvoorstelling start om 13.30 uur, tickets kosten 17,50 voor hond en baasje samen. Kijk hier voor meer informatie en kaartverkoop.















