
Koninginnebrug vrijdagnacht tijdelijk afgesloten voor onderhoud
Algemeen 366 keer gelezenDe Koninginnebrug is in de nacht van donderdag 10 op vrijdag 11 juli tijdelijk afgesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden. De afsluiting duurt van 00.30 tot 06.00 uur, meldt Eiland Nieuws.
Tijdens de werkzaamheden is de brug niet toegankelijk voor verkeer. Om voetgangers toch de mogelijkheid te bieden de oversteek te maken, wordt een pendelbus ingezet.
Weggebruikers die in de nachtelijke uren gebruik willen maken van de Koninginnebrug wordt geadviseerd rekening te houden met extra reistijd en, waar mogelijk, een alternatieve route te kiezen.
De onderhoudswerkzaamheden maken deel uit van het reguliere beheer van de Rotterdamse bruggen en moeten ervoor zorgen dat de brug veilig en goed bruikbaar blijft.















