In de loop der jaren is Plaswijckpark uitgegroeid tot een begrip. Het ontvangt jaarlijks zo’n 450.000 bezoekers. Foto: plaswijckpark.nl / Laure van Rooij
In de loop der jaren is Plaswijckpark uitgegroeid tot een begrip. Het ontvangt jaarlijks zo’n 450.000 bezoekers. Foto: plaswijckpark.nl / Laure van Rooij

Drie woensdagavonden vol strandbeleving, muziek en activiteiten in Plaswijckpark

Algemeen 244 keer gelezen

Rotterdam - Deze zomer pakt Plaswijckpark uit met een nieuw avondprogramma: de zomeravonden. Op drie woensdagavonden in juli en augustus verandert het familiepark in een zomers stranddecor vol muziek, activiteiten en extra beleving voor bezoekers.

Het gaat om woensdag 29 juli, 12 augustus en 26 augustus. Op die avonden is het park geopend van 16.00 tot 21.00 uur. Wie er een hele dag wil zijn, kan al vanaf 10.00 uur terecht met een regulier entreebewijs. Met een speciaal zomeravondticket ben je welkom vanaf 16.00 uur.

Het park wordt volledig omgetoverd tot een strandthema met een groot overdekt strand, zomerse muziek en diverse activiteiten. Bezoekers kunnen bijvoorbeeld spelen met strandballen, zandkastelen bouwen of ontspannen in een vakantiesfeer. Ook het zwembad in de Havenspeeltuin blijft open, zodat er tot in de avond gezwommen kan worden. 

Daarnaast is er een extra voederronde bij de dieren om 18.00 uur, naast de vaste ronde in de ochtend. Bezoekers kunnen meelopen en zien hoe de dieren hun avondmaaltijd krijgen. Ook is er een speciaal fotomoment ingericht om een vakantiefoto te maken.

Volgens het park moet het evenement een echt zomergevoel geven, ongeacht het weer. Het overdekte strand en de extra voorzieningen moeten ervoor zorgen dat activiteiten altijd doorgaan.

Tickets voor de zomeravonden kosten 10 euro per persoon en zijn alleen online verkrijgbaar. Voor abonnementhouders zijn de zomeravonden gratis.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Het kan weer!
Diergaarde Blijdorp schrijft weer zwarte cijfers na jaren verlies Algemeen 5 minuten geleden
De rechtbank van Rotterdam. Foto: Lighthouse Productions/Dirk Verwoerd
Nederlands Fotomuseum moet ontslagen directeur 400.000 euro betalen én rectificeren Algemeen 1 uur geleden
De brand gaat gepaard met aardig wat rookontwikkeling. Foto: Spa Media.
Brand in meterkast van kantoorpand, personeel veilig buiten Algemeen 1 uur geleden 1
Rotterdam Centraal. Foto: Iris van den Broek
Treinstoring bij Rotterdam duurt nog zeker de hele dag Algemeen 1 uur geleden 3
In de loop der jaren is Plaswijckpark uitgegroeid tot een begrip. Het ontvangt jaarlijks zo’n 450.000 bezoekers. Foto: plaswijckpark.nl / Laure van Rooij
Drie woensdagavonden vol strandbeleving, muziek en activiteiten in Plaswijckpark Algemeen 1 uur geleden 1
Mireyna Richardson en Shayron Tremus in Theater Zuidplein. Foto: Rotterdam Unlimited
Mireyna en Shayron zijn dit jaar de Queen en King van het Zomercarnaval Algemeen 4 uur geleden

Uit de krant