
Politie lost waarschuwingsschot bij aanhouding na grote vechtpartij op het Stadhuisplein
Algemeen 224 keer gelezenRotterdam - Twee personen zijn in de nacht van zondag op maandag aangehouden nadat er een massale vechtpartij op het Stadhuisplein in Rotterdam uitbrak. Bij de aanhouding heeft de politie ook een waarschuwingsschot gelost.
Het ging rond 04.00 uur mis op het Stadhuisplein in het centrum van Rotterdam. Agenten kwamen met spoed ter plaatse en troffen meerdere personen die met elkaar op de vuist gingen.
Tijdens de vechtpartij werd een man bewusteloos geslagen. Hierop werd een persoon aangehouden. Maar de situatie liep vervolgens verder uit de hand: meerdere betrokkenen keerden zich tegen de politie en er ontstonden opstootjes, waarna agenten met de wapenstok moesten ingrijpen om de rust te herstellen.
Waarschuwingsschot
Na inzet van extra politie-eenheden keerde de orde terug op het plein. Kort daarna kwam er een melding binnen dat een persoon met een vuurwapen zou rondlopen die mogelijk betrokken was bij het incident. Via cameratoezicht werd deze persoon later gezien op de West-Kruiskade in West-Kruiskade. Agenten gingen daarop ter plaatse en wisten daar twee mannen onder schot te overmeesteren. Daarbij is een waarschuwingsschot gelost.
De twee verdachten zijn aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. De recherche onderzoekt de zaak verder.















