Burgemeester Carola Schouten bij de herdenking op het Stadhuisplein. Foto: PlanetZone Media
Burgemeester Carola Schouten bij de herdenking op het Stadhuisplein. Foto: PlanetZone Media

Dodenherdenking in Rotterdam

Algemeen 1.562 keer gelezen

Rotterdam - Op allerlei plekken in Rotterdam zijn mensen vanavond samengekomen voor de Nationale Dodenherdenking. Onder meer op het Stadhuisplein in het centrum en bij De Vallende Ruiter aan de Mijnsherenlaan op Zuid.

Op maandag 4 mei herdenkt Rotterdam alle burgers en militairen die waar ook ter wereld zijn omgekomen of vermoord sinds het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog, in oorlogssituaties en bij vredesoperaties.

Lees verder onder de foto.


Herdenking bij De Vallende Ruiter. Foto: Persbureau PeterNick

Bij De Vallende Ruiter op de Mijnsherenlaan was er vlak voor 20.00 uur een situatie waarbij iemand onwel werd. De brandweer, die aanwezig was, verleende direct eerste hulp. De ambulance die al ter plaatse was voor de herdenking werd meteen ingezet, en er kwam ook een extra ambulance ter ondersteuning. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto: Bart Bos
Rotterdam, wat ben je toch een knapperd! Algemeen 58 minuten geleden
Tijdens de werkzaamheden wordt dag en nacht gewerkt. Foto: Joep Boute
Rotonde Kleinpolderplein komend weekend dicht voor verkeer Algemeen 1 uur geleden 1
Foto ter illustratie: Kansfonds.
Rotterdam brengt voor het eerst dak- en thuisloosheid in de regio in kaart Algemeen 3 uur geleden 3
Foto: PersbureauPeterNick
Zijn de Crocusstraat in Rotterdam en de Crocusstraat in Spijkenisse met elkaar verwisseld? Politie 4 uur geleden 1
De vogel zit waakzaam op haar nest. Foto: Golfbaan Kralingen.
Waterkip kiest bijzondere broedplek op golfbaan Algemeen 5 uur geleden
Foto: Spa-Media
Rotterdammer wordt onder bedreiging uit huis meegenomen naar pinautomaat, maar ontsnapt na crash met auto Politie 6 uur geleden 7

Uit de krant