Foto: Jeroen Cohn
Foto: Jeroen Cohn

Er staat een paard in Pernis (en dat levert een prachtige plaat op)

Algemeen 314 keer gelezen

Rotterdam - Jeroen Cohn stuurde ons deze bijna surrealistische foto. ‘In Pernis geniet dit paard in alle rust van het uitzicht over de Nieuwe Maas, terwijl op de achtergrond de haven op volle kracht doordraait’, schrijft hij erbij. 

‘Een bijzonder contrast tussen het landelijke leven en de zware industrie; een zeldzame pauze in een gebied dat nooit stilstaat.’

Het verhaal van de wijk

Vlak na het inzenden van zijn foto, stuurde Jeroen nog een tweede mail, met onderstaande foto en bijgaande tekst: ‘Waar de ene foto de rust van de dieren laat zien, toont deze de menselijke kant: een wandelaarster met haar hond in het hoge gras, met de imposante containerterminals als decor. Samen vormen ze voor mij het perfecte verhaal van deze wijk.’

Foto: Jeroen Cohn

Heb je ook een mooie foto gemaakt in Rotterdam? Je kunt ‘m mailen naar redactie@dehavenloodsmediacentrum.nl, appen naar 06 233 66 745 of De Havenloods taggen op social media.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De Prinsenmolen in Hillegersberg. Foto: Quistnix via Wikipedia
Neem een kijkje achter de schermen bij molens en gemalen in Rotterdam en omgeving Algemeen 29 minuten geleden
The Birds van Benedikte Bjerre. Foto: Gabriele Abbruzzese
Ruim honderd met helium gevulde babypinguïns nemen de Kunsthal over Algemeen 48 minuten geleden
Foto via Pexels
Hier kun je naartoe met vragen en twijfels over vaccinaties bij kinderen Algemeen 1 uur geleden
Kirsten van Schaik. Foto: McDonald's Nederland
Kirsten verlaat haar succesvolle bedrijf De Regelmeisjes voor McDonald’s in Hoogvliet Algemeen 1 uur geleden 3
Foto: AS Media
Ernstige verwondingen en flinke file na botsing motor en elektrische step Algemeen 2 uur geleden 2
Paul Seesink, hier circa 1941 met zijn zusje Cobi op de Prins Hendrikkade. Foto: privé
Hoe was Moederdag in oorlogstijd? Algemeen 2 uur geleden

Uit de krant