
Lentefeest met activiteiten in natuurspeeltuin De Speeldernis
Algemeen 983 keer gelezenRotterdam - Natuurspeeltuin De Speeldernis organiseert op zaterdag 18 april van 12.00 - 17.00 uur het Lentefeest, een middag vol lente activiteiten. Iedereen is welkom om samen de lente te vieren bij het kampvuur, in de Reuze Boomhut, met knutselen, verhalen en lekkers uit de tuin.
Tijdens de seizoensfeesten van De Speeldernis wordt elk jaargetijde gevierd met zijn eigen sfeer, kleuren en geuren. Alles komt in de lente weer tot leven, ook in de natuurspeeltuin.
Bezoekers kunnen deelnemen aan allerlei activiteiten: ga op Vogel Expeditie vanuit de Reuze Boomhut; maak vrolijke vogeltjes van klei om mee naar huis te nemen óf maak daslookboter met verse daslook uit de tuin; bak je eigen broodje bij het kampvuur; luister naar een mooi lenteverhaal.
Bij de kiosk serveert Germaine een heerlijke courgettesoep (€4). Natuurspeeltuin De Speeldernis, Roel Langerakpark. Adres: Roel Langerakweg 25. Toegang: €11,00 p.p. (€7,50 p.p. met Rotterdampas).
![]()
Door het klimnet lopen. Foto: pr















