Carlos Alcaraz, hier op het ABN-AMRO tennistoernooi in 2025. Foto: Christella Hulsbus
Carlos Alcaraz, hier op het ABN-AMRO tennistoernooi in 2025. Foto: Christella Hulsbus

Grote tegenvaller: Carlos Alcaraz komt niet naar het ABN AMRO Open in Rotterdam Ahoy

Algemeen 1.006 keer gelezen

Rotterdam - Een grote tegenvaller voor het ABN AMRO Open, dat zaterdag 7 februari begint in Rotterdam Ahoy. Titelverdediger Carlos Alcaraz heeft afgezegd. De winnaar van de Australian Open, kwam tot de conclusie dat hij na zijn inspanningen van de afgelopen twee weken rust nodig heeft.

Carlos Alcaraz trok die conclusie de ochtend na zijn winst in Melbourne. “Na overleg met mijn team moest ik het moeilijke besluit nemen om me terug te trekken voor het ABN AMRO Open. Ik heb tijd nodig om uit te rusten na de lange reeks in Australië. Het is een teleurstelling om na mijn titel van vorig jaar niet terug te kunnen komen. Ik had het uitstekend naar mijn zin vorig jaar in Rotterdam en hoop snel weer een keer terug te keren. Ik wens de fans en de organisatie een geweldige week.”

Toernooidirecteur Richard Krajicek: “De Australian Open was lang en zwaar voor Carlos. Dat zijn geweldige resultaat daar zijn deelname in Rotterdam in de weg staat, is zowel voor hem als ons enorm jammer.”

Met het wegvallen van Carlos Alcaraz wordt Alexander Zverev de nieuwe lijstaanvoerder van het ABN AMRO Open. De plek van Alcaraz wordt ingenomen door Giovanni Mpetshi Perricard, de eerste reserve op de inschrijvingslijst.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Old Dutch in betere tijden. Archieffoto: Arco van der Lee
‘Onacceptabel als Old Dutch moet sluiten wegens de overlast in de omgeving’ Algemeen 1 minuut geleden
Rosario Campisano. Foto: Robert C. Bos
Neptunus Tridents snel klaar met Jeka Algemeen 1 uur geleden
House of Hope is al ruim 21 jaar actief op Rotterdam-Zuid. Foto: House of Hope.
Bezoeken aan huiskamers House of Hope flink toegenomen Algemeen 1 uur geleden
Burgemeester Carola Schouten. Foto: Casper Rila
Cruiseschip de Hondius vaart waarschijnlijk vandaag vanuit Tenerife naar Rotterdam Algemeen 3 uur geleden 6
Van links naar rechts:
Jacqueline Sven (Sportbedrijf Rotterdam), Mike Neleman (Sportbedrijf Rotterdam), Carola Bouwens (Sportbedrijf Projecten BV),, Ronald Hordijk (Sportbedrijf Projecten BV), Christian Smith (Sportbedrijf Rotterdam), Louis Bassant (Breijer), Debora de Ligt (Sportbedrijf Rotterdam), Marco Goudriaan (Breijer). Foto: Sportbedrijf Rotterdam
De renovatie van sporthal De Enk gaat van start (en duurt tot 2028) Algemeen 4 uur geleden
Het stadhuis van Rotterdam. Foto: Ossip van Duivenbode
Installatie bij stadhuis vraagt aandacht voor vrouwen zonder veilig thuis Algemeen 4 uur geleden

Uit de krant