
Nieuwe ambachtelijke bakkerij opent binnenkort in Groot Handelsgebouw
Algemeen 2.252 keer gelezenRotterdam - Het Groot Handelsgebouw krijgt er volgende maand een nieuwe smaakmaker bij met de komst van De Broodhandel aan de Conradstraat. De bakkerij specialiseert zich in zuurdesem en wordt een nieuwe plek voor liefhebbers van goed, eerlijk en ambachtelijk brood.
De Broodhandel biedt een rijk assortiment aan handgemaakte desembroden, van klassieke country loaves tot robuust rogge, naast knapperige focaccia’s, zoete lekkernijen, hartige snacks en kwaliteitskoffie. Eigenaar Jasper Dumay leerde de fijne kneepjes van het broodbakken bij gerenommeerde bakkerijen. Nu brengt hij zijn passie voor het vak naar zijn eigen vaste plek, midden in Rotterdam.
Jasper: “Met De Broodhandel wil ik zo veel mogelijk mensen bereiken met kneiterlekker brood. Brood dat niet alleen goed smaakt, maar ook met liefde en aandacht is gemaakt. Op deze prachtige locatie in het Groot Handelsgebouw wil ik laten zien wat er allemaal mogelijk is met zuurdesem. Het wordt een plek om te bakken, experimenteren, ontdekken en vooral te proeven.”
Buurtbakker
De Broodhandel is er voor vroege forenzen, dagjesmensen en buurtbewoners. Of je nu langskomt voor een vers brood, een croissant met een goede kop koffie, of een snelle snack voor onderweg. Binnen kunnen gasten neerstrijken op een van de zitjes in de grote vensterbanken of op het knusse terras.
De Broodhandel opent volgende maand aan de Conradstraat 20 en is van woensdag t/m zaterdag geopend van 08.00 tot 15.00 uur.















