
Piebe-Guido van den Berg en Adrie Moulijn in nieuwe tv-serie over voetbalsupporters
Algemeen 1.982 keer gelezenRotterdam - Piebe-Guido van den Berg en Adrie Moulijn spelen hoofdrollen in een nieuwe serie over voetbalsupporters die je vanaf volgende week op NPO Start kunt kijken. De bekende Excelsior-zanger Piebe-Guido en de weduwe van Feyenoord-legende Coen Moulijn zijn een jaar lang gevolgd tijdens de verrichtingen van hun club.
In de nieuwe vijfdelige BNNVARA-serie ‘Dit jaar gaat ’t lukken!’ brengt columnist en voetballiefhebber Peter Heerschop een ode aan de 10 miljoen voetbalsupporters die Nederland rijk is. Eén voetbalseizoen lang leeft hij van de eerste tot de laatste wedstrijd mee, met een bont gezelschap supporters van PSV, Feyenoord, Ajax, ADO Den Haag, FC Twente, Excelsior en Vitesse. Van de skybox tot thuis voor de buis, van het familievak tot het kleine hartje van de harde kern – de serie is een portret van supporters die dromen, verliezen, zingen, vallen en opstaan.
Zingen in de kleedkamer
Krijgt de autistische Excelsior-fan Piebe-Guido van den Berg het dit jaar eindelijk voor elkaar om een zelfgeschreven liedje voor de spelers in de kleedkamer te mogen zingen? Leeft de wereldberoemde ADO Den Haag supporter Ed Slier nog lang genoeg om nog één keer de promotie van zijn cluppie mee te maken? En wat betekent de 86-jarige weduwe Adrie Moulijn voor Feyenoord en andersom?
Hartslag onder controle
Voor de Amsterdamse marktmeester Patrick draait dit seizoen alles om zijn zelfgeschreven Ajax-lied, dat hij aan het eind van het seizoen op de huldiging hoopt te mogen zingen. Lukt het de 14-jarige Cristiano, telg uit de fanatieke Eindhovense PSV-familie Bovers, om op koers te blijven voor een carrière als profvoetballer? Slaagt familieman Gerritjan erin om de naam van zijn klusbedrijf op het clubshirt van ‘zijn’ Vitesse te krijgen? Wat betekent FC Twente voor stewards Joke en Mo? En houden de Sedney’s hun hartslag onder controle tijdens 010-020?
‘Dit jaar gaat het lukken!’ is vanaf 19 juni in zijn geheel te streamen bij BNNVARA op NPO Start.















