Er zijn enkele verkeersafsluitingen zijn in de stad op Koningsdag. Foto: Jan van der Meijde
Er zijn enkele verkeersafsluitingen zijn in de stad op Koningsdag. Foto: Jan van der Meijde

Afsluitingen, parkeren aan rand van de stad en flinke drukte op Koningsdag

Algemeen 4.050 keer gelezen

Rotterdam - Vanwege Koningsdag op zaterdag 26 april zijn er in Rotterdam verschillende evenementen. Dit heeft (beperkt) effect op de bereikbaarheid in de stad. Er zijn enkele verkeersafsluitingen zijn in de stad.

De Nieuwe Binnenweg is van Eendrachtsplein tot aan Mathenesserlaan afgesloten tussen 9.00 en 20.00 uur. De Nieuwe Binnenweg tussen Claes de Vrieselaan en de Heemraadssingel is afgesloten tussen 6.00 en 20.00 uur. De Beijerlandselaan is afgesloten tussen rotonde Slaghekstraat en Randweg/Groen Hilledijk tussen 8.00 en 20.00 uur.

Daarnaast is er dus de afsluiting sinds 14 april tot en met 19 september van het deel van Hofplein af richting Pompenburg. 

Kom je met de auto? Dan kun je deze bij voorkeur parkeren op een van de P+R terreinen aan de rand van de stad en verder reizen met het openbaar vervoer. Op een aantal P+R-terreinen kan je alleen gratis parkeren als je verder reist met het openbaar vervoer mét een OV-chipkaart of een RET-dagkaart met chip (uit de automaat of bij de bestuurder gekocht).

Rij je toch de stad in, houd dan rekening met wegafsluitingen en flinke drukte. Parkeergarages zijn niet altijd bereikbaar. Let op de borden en volg de aanwijzingen van verkeersregelaars. Borden wijzen op een andere route naar een andere ingang van een parkeergarage.

Kom je met de fiets naar de stad? Er zijn verschillende gratis fietsenstallingen. Je vindt hier een overzicht.

RET

Alle informatie over de verschillende omleidingen bij de RET tijdens Koningsdag zijn opgenomen in de reisplanners en staan op www.ret.nl/omleidingen.

Reizigers wordt vooral geadviseerd om hun reis vooraf te plannen. Daarnaast is het vanwege de te verwachten drukte de gehele dag niet toegestaan om de fiets mee te nemen in de metro op zaterdag 26 april.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant