De ontsporing zorgde voor flinke vertraging, ook kwam de tram niet langs de haltes tussen Hillevliet en Kreekhuizenlaan. Foto: AS Media
De ontsporing zorgde voor flinke vertraging, ook kwam de tram niet langs de haltes tussen Hillevliet en Kreekhuizenlaan. Foto: AS Media

Flinke vertraging door ontsporing van tram aan Kreekhuizenlaan

Algemeen 2.598 keer gelezen

Rotterdam - Maandagmiddag 25 november is er een tram ontspoord aan de Kreekhuizenlaan in IJsselmonde. Door een nog onbekende oorzaak ontspoorde de tram. Bij de ontsporing vielen geen gewonden.

Doordat de tram ontspoorde werd de tramlijn omgeleid, dit zorgde voor flinke vertraging, ook kwam de tram niet langs de haltes tussen Hillevliet en Kreekhuizenlaan.

De RET is bezig met het terugzetten van de tram op de rails. Het is onbekend hoe laat het tramverkeer weer hervat kan worden.

Eerder vandaag was het elders op Zuid ook al mis. Bij de Slinge overleed een man na een aanrijding met een tram.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Lee Towers en William Janz.
Lee Towers en William Janz maken WK-versie van You’ll Never Walk Alone Algemeen 57 seconden geleden
Meer dan duizend deelnemers hebben deelgenomen aan de eerste editie van de Nationale DepressieLoop. Foto: Peter Nick.
Nationale DepressieLoop trekt ruim duizend deelnemers in Rotterdam Algemeen 9 minuten geleden
Op de route Rotterdam - Den Haag hebben de 2400 deelnemers bijna 500.000 euro opgehaald. Foto: PR.
10.000 wandelaars halen 2,1 miljoen euro op tijdens Nacht van de Vluchteling Algemeen 53 minuten geleden
Rotterdam afgelopen vrijdag na een lange hete dag. Foto: Cecylia Smith
Code oranje vanwege hitte: wat betekent dat? Algemeen 1 uur geleden
De motor botste tegen een geparkeerde taxi aan. Foto: FlashphotoNL.
Motorscooter total loss na ongeval in Rotterdam, bestuurder spoorloos Algemeen 1 uur geleden 1
Het ongeluk gebeurde op de Westblaak. Foto: 112 Planet Zone Media.
Voetganger gewond bij aanrijding, bestuurder aangehouden Algemeen 1 uur geleden

Uit de krant