De auto, gisteren aan de Vlaardingweg in de Spaanse Polder. De eerste bevindingen van het onderzoek wijzen op een zeer tragisch incident. Foto: FlashphotoNL
De auto, gisteren aan de Vlaardingweg in de Spaanse Polder. De eerste bevindingen van het onderzoek wijzen op een zeer tragisch incident. Foto: FlashphotoNL

Vader van tragisch overleden baby in auto in Spaanse Polder weer vrij

Algemeen 3.296 keer gelezen

Rotterdam - De man die gisteren werd aangehouden na de dood van een baby die werd aangetroffen in een auto in de Spaanse Polder in Rotterdam, is dinsdagochtend na een verhoor weer vrijgelaten. Er zou geen sprake zijn van opzet. De man, de vader van het kind, blijft wel verdachte in de zaak en het onderzoek loopt nog. 

Het gaat om een 33-jarige man uit Rotterdam. De ‘eerste bevindingen van het onderzoek wijzen op een zeer tragisch incident’, aldus de politie.

De baby werd gisteren rond 17.00 uur in zorgwekkende toestand ontdekt in een auto met Belgisch kenteken aan de Vlaardingweg. Hulpdiensten hebben het kindje gereanimeerd, maar dat mocht niet meer baten.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant