Het jubileumfeest ter gelegenheid van het 575-jarig bestaan van de kerk bestond uit verschillende activiteiten. Foto's: pr
Het jubileumfeest ter gelegenheid van het 575-jarig bestaan van de kerk bestond uit verschillende activiteiten. Foto's: pr

Meer dan 600 bezoekers op sfeervol jubileumfeest van Adriaen Janszkerk

Algemeen 1.273 keer gelezen

Rotterdam - Stichting Behoud Adriaen Janszkerk kijkt met vreugde en dankbaarheid terug op het zeer geslaagde jubileumfeest van het 575-jarig bestaan van de kerk in IJsselmonde, waarbij ook wethouder Simons was uitgenodigd. Wat was het mooi om jong en oud zo te zien genieten tijdens alle festiviteiten.

De opkomst was met meer dan 600 bezoekers ruim boven de verwachting en de sfeer was geweldig, aldus de organisatoren.

Lees verder onder foto >

Gezellige drukte op het kerkplein.

Dit feest was niet mogelijk zonder de vele vrijwilligers, muziekvereniging Harmonie Slikkerveer, ANWB, Gemeente Rotterdam, Brownsarthouse, de Boog, de organisten, de band van de kerk, Streekarchief IJsselmonde, Hervormd IJsselmonde, Insula Mundi , Rob de Feestmaker en Opzoomer Mee. Het evenement werd mede mogelijk gemaakt door Heilige Huisjes, een initiatief van de gemeente Rotterdam en Kerkvernieuwers.

Lees verder onder foto >

De kerkzaal.

Mocht u dit mooie feest hebben gemist: op zaterdag 14 september 2024 tijdens Open Monumentendag zal de kerk (naast de wekelijkse kerkdiensten op zondag) wederom worden opengesteld voor bezoekers.

Op zaterdagavond 9 november 2024 zal Greatly Blessed een concert verzorgen vanwege het  575-jarige jubileum.

Lees verder onder foto >

De foto-expositie, hier nog in de kerk.

Daarnaast is de foto-expositie van Insula Mundi in samenwerking met het Streekarchief over de geschiedenis van de kerk, het oude dorp IJsselmonde, scholen en verenigingen van 13 juni tot en met 23 juli te bezichtigen in de bibliotheek IJsselmonde (Herenwaard 15 Rotterdam).

Als u/jij een bijdrage wilt leveren aan het behoud van dit gebouw dan kunt u een gift overmaken naar: NL49INGB0000225827 ten name van Stg Behoud Adriaen Janszkerk.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Banketbakkerij van de Vrande.
Banketbakkerij van de Vrande is een familiebedrijf dat in beweging blijft Vakmensen van Klasse 1 uur geleden 1
Foto: Bart Bos
De Uil aan de Maashaven zag dat het goed was Algemeen 6 uur geleden 1
Volle kade en spektakel op het water. Foto: RiF010
Volle kades en spektakel op de golven van RiF010 Algemeen 7 uur geleden 3
Foto: Eddy Meijs
Ode aan Moederdag Algemeen 7 uur geleden
Foto: FlashphotoNL
Grootschalige alcoholcontrole rondom uitgaansgelegenheden Politie 7 uur geleden 3
De muren van het portiek waren zwartgeblakerd, deuren opengevlogen. Foto: FlashphotoNL
Ravage in portiek na explosie, woningen ontruimd Politie 7 uur geleden

Uit de krant