Er is minder tijd voor naastplaatsingen. Foto: Arnoud Verhey/Gemeente Rotterdam
Er is minder tijd voor naastplaatsingen. Foto: Arnoud Verhey/Gemeente Rotterdam

Minder tijd voor grofvuil of naastplaatsingen omdat chauffeurs ‘s nachts op de strooiwagens rijden

Algemeen 1.256 keer gelezen

Rotterdam - Het is koud, het vriest, en dus kan het glad zijn op de weg. Afgelopen nacht zijn er 60 strooiwagens van Stadsbeheer actief geweest om de belangrijkste straten in Rotterdam begaanbaar te houden. Elk met een route die zo’n 3,5 uur duurt. Dat betekent wel dat er overdag minder tijd is voor grofvuil en zakken die naast de container staan.

Omdat er chauffeurs nodig zijn voor de strooiwagens, zijn er overdag minder mensen beschikbaar om grofvuil op te halen en naastplaatsingen te verwijderen. Dat kan dus langer duren dan normaal, zo waarschuwt Stadsbeheer. ‘Is een container vol? Loop naar een volgende container of bewaar uw afval thuis.’

Op deze kaart kun je zien op welke plekken in Rotterdam er gestrooid is.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Met de paraplu in de hand wandelden bezoekers door Diergaarde Blijdorp. Foto: Jeroen Cohn.
Zomervakantie eindigt nat, maar Rotterdam laat zich niet tegenhouden Algemeen 8 minuten geleden
Het bedrijf heeft een overeenkomst gesloten met ontwikkelaar Bakkers|Hommen voor de aankoop van de woningen en ongeveer 5.400 vierkante meter commerciële ruimte. Foto: PR.
Ruim 500 nieuwe huurwoningen in Brainpark verkocht aan Heimstaden Algemeen 19 minuten geleden
De politie doet onderzoek. Foto: SPA Media.
Fietser zeer ernstig gewond na val over oude tramrails op Middellandplein Politie 19 minuten geleden
De boom belandde dwars over de weg, niet ver van Hotel Breitner. Foto: Peter Nick.
Grote boom valt plotseling om in Breitnerstraat Politie 26 minuten geleden
Beeld: Koninklijke Spido
Spido verandert de havenrondvaart: toeristen varen straks langs bijna alle highlights van Rotterdam Algemeen 1 uur geleden
Foto: Bart Bos
Rooie Willem met de vlag van Rotterdam Algemeen 21 uur geleden 1

Uit de krant