
Rotterdamse bruidsmodewinkel Honeymoon Shop bestaat 50 jaar
Algemeen 1.430 keer gelezenRotterdam - Honeymoon Shop aan de Korte Hoogstraat bestaat woensdag 13 september maar liefst 50 jaar. Hiermee is de Rotterdamse bruidsspecialist één van de oudste bruidszaken van het land. Al een halve eeuw kleden de stylisten van de Honeymoon Shop bruidsparen aan met een trouwjurk of een trouwpak. Door de jaren heen verlieten honderdduizenden bruidjes en bruidegoms dolgelukkig de winkel. Klaar voor de mooiste dag van hun leven.
Frans van der Velden opende op 13 september 1967 damesmodewinkel Rosita aan de Korte Hoogstraat 4 (naast P&C) in Rotterdam. In 1971 startte hij op kleinschalig niveau met de verkoop van trouwjurken op de bovenste verdieping. Na jaren mantelpakjes en andere prachtige dameskleding te hebben verkocht, gooide de Rotterdamse ondernemer eind jaren 80 het roer geheel om en richtte zich vanaf toen enkel op bruidsmode. Binnen no time wisten bruiden en bruidegoms uit het hele land hun weg te vinden naar de winkel die inmiddels was omgedoopt tot Honeymoon Shop. Zoon Tim deed in 2002 zijn intrede in de zaak.
Onlangs is de 5 verdiepingen tellende winkel vergroot en opnieuw eigentijds ingericht en is vooral een plek waar de klant zich direct bij binnenkomst op zijn of haar gemak voelt. De vrouw wordt door een team van stylisten mee naar boven genomen, de man blijft beneden. Zo ziet het aanstaande bruidspaar niet van elkaar wat er wordt aangeschaft, maar zorgen de stylisten wel voor de perfecte match.
Honeymoon Shop heeft voor haar 50ste verjaardag een speciale actie op touw heeft gezet. De eerste 50 bruiden die zich voor deze actie aanmelden op Honeymoonshop.nl mogen accessoires ter waarde van 400 euro uitzoeken bij aanschaf van een bruidsjurk. De bruidegom krijgt 100 euro korting op zijn trouwpak.















