Eric en Babs uit Rotterdam ontvangen een cheque van 166.666 euro.
Eric en Babs uit Rotterdam ontvangen een cheque van 166.666 euro. Foto: Jurgen Jacob Lodder

Rotterdammers met postcode 3066 winnen gigantische bedragen in Postcode Loterij

Algemeen 681 keer gelezen

Rotterdam - Postcode Loterij-ambassadeur Caroline Tensen verraste gisteren vier deelnemers die meespelen met postcode 3066 RD (Kralingseweg) met de 1 Miljoenprijs. De vier deelnemers die met de volledige postcode meespelen verdelen de ene helft van deze prijs met elkaar. De andere 500.000 euro gaat naar de deelnemers die meespelen met de winnende wijkcode 3066.

Twee winnaars kregen een cheque van 166.666 euro twee anderen een cheque van 83.333 euro. Eric en Babs zijn enorm blij: “Geweldig! We waren van plan om de tuin zelf op te knappen, maar dat gaan we nu waarschijnlijk laten doen.” Cees en Greetje reageren enthousiast: “We gaan een mooie auto kopen voor onze zoon en voor onszelf kopen we een sloepje!”

De afgelopen maanden werd deze Postcode Loterij-prijs niet persoonlijk uitgereikt vanwege de voorschriften rondom het coronavirus. Caroline Tensen vertelt: “Ik vind het zo leuk dat ik de winnaars persoonlijk heb mogen verassen met deze mooie prijs! De cheques in het echt uitreiken, het enthousiasme en de blijdschap zien bij de winnaars blijft geweldig.”

Van de 1 Miljoenprijs wordt de helft verdeeld onder de deelnemers waarvan de postcode begint met 3066. De wijkwinnaars winnen per lot 198 euro als ze meespelen met het maximaal aantal Kanjerpunten. De wijkwinnaars worden per brief op de hoogte gesteld van hun prijs. Het geld ontvangen de winnaars binnen vier weken op hun bankrekening.

Hoeveel iedere winnende deelnemer wint, is afhankelijk van het aantal loten dat de winnaar heeft en het aantal verkochte loten in de wijk. De verdeling gebeurt op basis van Kanjerpunten. Kanjerpunten zijn een soort spaarpunten, per trekking worden 10 Kanjerpunten per lot toegekend. Hoe langer een lot meespeelt in 2020, hoe meer Kanjerpunten en hoe groter het aandeel in de prijs. Voor deze 1 Miljoenprijs hebben deelnemers maximaal 70 Kanjerpunten per lot kunnen sparen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Dennis te Kloese. Foto: Feyenoord Rotterdam
Dennis te Kloese stopt bij Feyenoord Algemeen 26 minuten geleden
'We doen wat we beloven'.
Al 50 jaar zorgeloos wonen met Colors@Home Meulman Kijk eens binnen bij 33 minuten geleden
Foto: PlanetZone Media
Aanrijding tussen auto en moeder en kind in bakfiets Politie 1 uur geleden 2
Festivaltram! Foto Bevrijdingsfestival Zuid-Holland
Op 5 mei rijdt er een speciale festivaltram naar het Bevrijdingsfestival Algemeen 1 uur geleden
Shaki. Foto: Jolanda Berkelmans/Diergaarde Blijdorp
Babyboom aan de gang in Diergaarde Blijdorp, dit zijn alle jonkies op een rijtje! Algemeen 2 uur geleden
Daar dobbert het Badkonijn weer in het zonnetje! Foto: Studio Maky
Kijk eens wie daar weer ligt te dobberen met een lentezonnetje op z’n bol! Algemeen 3 uur geleden

Uit de krant