
Explosie bij beautysalon aan de Oudedijk
Politie 2.182 keer gelezenRotterdam - Woensdagavond rond 23.30 uur heeft er een explosie plaatsgevonden bij een beautysalon aan de Oudedijk in Kralingen. Op het moment van de explosie was er niemand in het pand aanwezig. Er zijn geen gewonden gevallen.
Omwonenden werden opgeschrikt door een harde knal en zagen rook uit het pand komen. Brandweer en politie kwamen met spoed ter plaatse.
Volgens de eerste aanwijzingen heeft een nog onbekende verdachte vermoedelijk zwaar vuurwerk via de brievenbus naar binnen gegooid.
Door de explosie raakte de brievenbus zwaar beschadigd en sneuvelde de ruit die onderdeel is van de voordeur. Op de stoep lagen verspreid glasscherven. De deur zelf bleef verder intact.
De brandweer heeft de deur geopend om toegang tot het pand te krijgen. Binnen werd gecontroleerd op brandhaarden en de aanwezigheid van koolmonoxide, maar hiervan was geen sprake.
De politie heeft ter plaatse sporen veiliggesteld en is een onderzoek gestart naar de dader(s) en de exacte toedracht. Ook wordt gekeken of er camerabeelden uit de omgeving beschikbaar zijn.















