De zwemplek in de Rijnhaven afgelopen zomer. Foto: Jos van Opstal
De zwemplek in de Rijnhaven afgelopen zomer. Foto: Jos van Opstal

Einde zwemseizoen: deze week gaat zwemplek Rijnhaven weg

Algemeen 186 keer gelezen

Rotterdam - Komende donderdag sluit de zwemplek in de Rijnhaven. Het zwemseizoen is ten einde. Gelukkig wordt het eerst nog twee dagen zomers weer!

De ballenlijnen aan de Antoine Platekade worden per 1 oktober verwijderd en vanaf die datum kan er niet meer gezwommen worden bij het drijvende park in de Rijnhaven.

Het goede nieuws is dat de zwemplek volgend jaar weer terugkeert. Vanaf mei 2027 liggen de ballenlijnen er weer.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De zwemplek in de Rijnhaven afgelopen zomer. Foto: Jos van Opstal
Einde zwemseizoen: deze week gaat zwemplek Rijnhaven weg Algemeen 1 uur geleden
Foto: Persbureau PeterNick
Flinke schade bij botsing op de Willemsbrug Politie 1 uur geleden
De grote afsluiting volgt op zaterdag 10 oktober met de Charlois Fashion Show x Goot Couture. Halte Charlois en La Cassette nemen hiervoor de Quaker-Fabriek aan de Brielselaan over. Foto: pr.
Charlois trekt de mooiste outfit aan voor tien dagen Fashion Week: ‘Een fashionweek zoals in Parijs of Londen’ Cultuur 2 uur geleden
De bouw moet in 2028 beginnen. Foto: Gemeente Rotterdam.
Twee nieuwe woontorens én 1.000 woningen aan de Rijnhaven Algemeen 3 uur geleden 11
Foto: Rijkswaterstaat
A16 richting Rotterdam heel weekend dicht: tot uur extra reistijd Algemeen 3 uur geleden
Medewerkers van Milieupark Charlois met een bezoeker. Foto: Erno Wientjes/Gemeente Rotterda,
Medewerkers van de gemeente worden steeds vaker uitgescholden, geïntimideerd, bespuugd of erger Filpmje 4 uur geleden 4

Uit de krant