Theater Hoogvliet speelt op 29 en 30 november in Huis van de Wijk de Zevensprong. Foto: pr
Theater Hoogvliet speelt op 29 en 30 november in Huis van de Wijk de Zevensprong. Foto: pr

Achter de schermen met Theatergroep Hoogvliet

Algemeen 1.087 keer gelezen

Rotterdam - Theatergroep Hoogvliet speelt op zaterdag 29 en zondag 30 november de komische voorstelling ‘Achter de schermen bij Zon & Vreugd’ in Huis van de Wijk de Zevensprong in Hoogvliet. Het is de vierde productie van deze inclusieve groep en het belooft weer een vrolijke avond te worden.

Op zaterdag begint het om 19.30 uur en op zondag is er een matinee, die om 14.00 uur begint. De entree is een vrijwillige bijdrage. 

Dit keer draait het om de vereniging ‘Zon & Vreugd’, die al 30 jaar amusement voor bejaarden brengt. Zang, dans en humor volgens vertrouwd recept. Maar ook de ouderen gaan met hun tijd mee. Moeten ze misschien moderniseren?

Daarbij komt dat artiesten die schitteren op het podium, in de kleedkamer ook minder mooie kanten laten zien. Zeker wanneer na 20 jaar de zus van een van de artiesten terugkomt voor een comeback, lopen de onderlinge spanningen hoog op. Gelukkig staat één ding als een paal boven water: The show must go on!

Theatergroep Hoogvliet is een inclusieve amateurtheatergroep, wat betekent dat iedereen, ongeacht ervaring of achtergrond, de kans krijgt om mee te doen. De spelers vormen inmiddels een hechte, enthousiaste club. Verwacht een humoristische, originele en vooral authentieke theaterervaring.

De voorstelling wordt gespeeld door Angélique Bakker-Brouwer, Thijs Bakker, Milly Baroni, Larkin Kok, Lilith Nugteren, Remco van Santen, Imgard Valk en Djen van Zon.

Theatergroep Hoogvliet is een theatergroep voor en door Hoogvlieters. De groep is in april 2022 opgericht op initiatief van een aantal actieve bewoners. De eerste voorstelling ‘Sterker door Strijd’ was gelijk een groot succes.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto: MK Mediaproducties
Man met mes overmeesterd bij voetbalvereniging Politie 10 uur geleden 4
Het kind rende volgens omstanders achter een bal aan. Foto: Persbureau PeterNick
Kindje aangereden in Spangen, dader rijdt door Politie 10 uur geleden 5
Frank Schoovers in de Almondestraat (Oude Noorden) bij het gedicht van Dylan Thomas dat hem de kracht gaf voor zijn strijd. Foto: Eddy Meijs
Almondestraat in het Oude Noorden was meer dan een gewone straat Algemeen 16 uur geleden 1
Het is net of de Strandway in het Beerkanaal in de oefening is beland. Foto: Jos van Opstal
Snelle motorboten oefenen in Beerkanaal en op Nieuwe Maas Algemeen 16 uur geleden
Foto: Bezoeker Jolanda/Diergaarde Blijdorp
Het nieuwe zebraatje in Blijdorp is een jongen, heet Tumo en heeft regelmatig een dolle bui... Foto’s 17 uur geleden
De kermis op het Lloyd Multiplein aan de Schiehaven. Foto: Maurits Bijleveld
Koningskermis bij avond, een prachtig gezicht! Algemeen 17 uur geleden 2

Uit de krant