
Bijna twee maanden geen trams over de Erasmusbrug: het spoor wordt vervangen
Algemeen 12.498 keer gelezenRotterdam - De RET vervangt van maandag 11 augustus tot en met zondag 5 oktober de tramsporen op en rond het Wilhelminaplein en de Erasmusbrug. Na jaren van intensief gebruik zijn ze aan vervanging toe. Tijdens de werkzaamheden rijdt er geen tram over de Erasmusbrug. De brug wordt ook een paar keer afgesloten voor al het andere verkeer.
De Erasmusbrug is volledig voor al het verkeer afgesloten in de nachten van 7 op 8 augustus en van 6 op 7 oktober, steeds van 22.00 tot 06.00 uur. Van 11 augustus tot en met 5 oktober zijn sowieso de rijbanen op de Erasmusbrug versmald, de brug blijft dan wel open voor verkeer in twee richtingen.
Wilhelminaplein
Van 11 augustus tot en met 31 augustus zijn niet alle rijrichtingen beschikbaar op het Wilhelminaplein. Op en rond het Wilhelminaplein worden fietsers en voetgangers waar nodig om het werk heen geleid.
Geen tram over Erasmusbrug
Gedurende de hele periode, van maandag 11 augustus tot en met zondag 5 oktober, rijdt er geen tram over de Erasmusbrug. Van 11 augustus tot en met 31 augustus rijdt er ook geen tram over het Wilhelminaplein. Reizigers kunnen tussen Noord en Zuid gebruik maken van de metro en moeten rekening houden met extra reistijd, overstappen en aangepaste vertrektijden.















