
Keukenmobiel ‘DOCK to Go’ zorgt voor verse maaltijden en gezelligheid bij ouderencomplexen
Algemeen 1.521 keer gelezenRotterdam - Maandagmiddag is de nieuwe rijdende keuken DOCK to Go feestelijk in gebruik genomen bij de flat Sneep aan de Slaghaam in Hoogvliet. In het bijzijn van buurtbewoners knipten wethouder Ronald Buijt en Jacqueline Bluekens van DOCK samen het lint door en namen daarmee de bus officieel in gebruik.
Samen eten is gezellig én belangrijk, zeker voor ouderen. Het bevordert sociale contacten en draagt bij aan een vitale, verbonden buurt. Daarom rijdt sinds kort de Keukenmobiel ‘DOCK to Go’ door Rotterdam: een bus die is omgebouwd tot volledige rijdende keuken.
Lees verder onder foto >
![]()
Wethouder Ronald Buijt serveert maaltijden voor de bewoners. Foto: Raymond Sybesma
Deze mobiele keuken brengt warmte en verse maaltijden naar plekken waar geen vaste kookvoorziening is. Bijvoorbeeld bij ouderencomplexen met een ontmoetingsruimte, maar zonder eigen kookfaciliteiten. Bewoners kunnen hier samen genieten van een gezonde lunch of diner.
![]()
Aan het kokerellen in de DOCK to Go. Foto: Raymond Sybesma















