
Gemeente overweegt mensen een privé-bericht te sturen als de lift van de Maastunnel het niet doet
Algemeen 1.790 keer gelezenRotterdam - De gemeente onderzoekt of mensen interesse hebben om een privé-bericht te krijgen op momenten dat de lift van de Maastunnel buiten gebruik is. Het lijkt erop dat Rotterdammers dit een heel goed idee vinden.
Om bij de fiets- en voetgangerstunnel van de Maastunnel te komen, kun je de roltrap of de lift nemen. De liften worden veel gebruikt. Onder meer door mensen met fietsen die te groot zijn voor de roltrap, scooters, mensen met honden, mensen die slecht ter been zijn. En natuurlijk door mensen die de iconische roltappen van de Maastunnel hoog en steil vinden en ze liever mijden.
Bakfiets of scooter
Maar de lift doet het niet altijd. Af en toe is er een storing, of zijn er werkzaamheden. Vaak is er dan wel vervangend vervoer naar de overkant van de Maas, maar niet als je bijvoorbeeld met de bakfiets of scooter bent. Dan is het wellicht handig als je van tevoren een bericht krijgt dat de lift het niet doet.
Noord-Koreaanse meerderheid
De gemeente wil nu een berichtenservice aan gaan bieden bij storing aan de liften van de Maastunnel. Met een poll wordt onderzocht of daar genoeg belangstelling voor is. Er hebben nu 135 mensen gereageerd en een Noord-Koreaanse meerderheid van 99 procent vindt zo’n berichtenservice een prima idee.
Je kunt hier je mening geven over het plan.















