Foto: Paul Hermans Fotografie
Foto: Paul Hermans Fotografie

Er komt een flinke storm aan en dit keer heet-ie Louis

Algemeen 1.522 keer gelezen

Rotterdam - Het gaat vandaag erg hard waaien. Vanavond zorgt storm Louis voor zware windstoten van 80 tot 110 kilometer per uur. Het KNMI heeft code geel afgekondigd.

Louis wordt pas vanavond verwacht. Eerst krijgen we het grootste deel van de dag nog te maken met buien. Het wordt wel behoorlijk warm voor de tijd van het jaar, zo’n 12 à 13 graden.

Rond de avondspits gaat het stormen. Louis kan voor zeer zware windstoten zorgen en er wordt een zeer onstuimige avond verwacht. Later op de avond wordt het weer wat kalmer. Code geel geldt tot middernacht.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De Breytenbachboom aan de Westersingel is één van de beroemdste bomen van Rotterdam. Archieffoto: Fred Marree
In 2025 kwamen er 1.155 bomen bij in onze stad, op elke Rotterdammer is er minimaal één boom Algemeen 16 minuten geleden
Het Nieuwe Instituut in het Museumpark. Foto: Petra van der Ree
Grote renovatie voor het Nieuwe Instituut, gebouw krijgt onder meer een houten dak Algemeen 1 uur geleden 1
Op zoek naar een nieuwe locatie. Foto: Rotterdamse Fietstaxicentrale
Rotterdamse Fietstaxicentrale zoekt nieuwe plek wegens dreigende sloop Pompenburg Algemeen 1 uur geleden
Foto: JimJan Multimedia
Zó ziet het Hofplein er nu uit Algemeen 3 uur geleden 14
@666.j.v.elk
Doorkijkje naar de Erasmusbrug Algemeen 3 uur geleden
Rotterdam Centraal. Foto: Iris van den Broek
Dit weekend rijden er geen treinen rond Rotterdam Algemeen 3 uur geleden

Uit de krant