Foto: Paul Hermans Fotografie
Foto: Paul Hermans Fotografie

Er komt een flinke storm aan en dit keer heet-ie Louis

Algemeen 1.522 keer gelezen

Rotterdam - Het gaat vandaag erg hard waaien. Vanavond zorgt storm Louis voor zware windstoten van 80 tot 110 kilometer per uur. Het KNMI heeft code geel afgekondigd.

Louis wordt pas vanavond verwacht. Eerst krijgen we het grootste deel van de dag nog te maken met buien. Het wordt wel behoorlijk warm voor de tijd van het jaar, zo’n 12 à 13 graden.

Rond de avondspits gaat het stormen. Louis kan voor zeer zware windstoten zorgen en er wordt een zeer onstuimige avond verwacht. Later op de avond wordt het weer wat kalmer. Code geel geldt tot middernacht.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De montage van de megavlecht was op 7 en 8 september. De opening is vrijdag 25 september van 17.00 tot 18.30 uur. Foto: Stichting Brugwachtershuisjes
Megavlecht om brughuistoren van de oude Willemsbrug Algemeen 41 minuten geleden
Foto: Nancy Slegtenhorst
Nog één keer terugblikken op de Wereldhavendagen met foto’s van onze lezers Algemeen 59 minuten geleden
Stockfoto Politie Rotterdam
Overleden persoon gevonden in Pendrecht Politie 1 uur geleden
Foto: Hans van Weel
Sluis tussen Rotte en Bergse Plassen viert 160e verjaardag Algemeen 2 uur geleden 1
Drukte op de kade aan de Nieuwe Maas. Foto: Anne Reitsma
Bijna 400.000 bezoekers voor de Wereldhavendagen, volgend jaar de vijftigste editie Algemeen 2 uur geleden 1
Ontsmettingsgebouw op het Quarantaineterrein. Foto: Maarten van Gent
De geschiedenis van 44 jaar kunstenaars op het Quarantaineterrein op Heijplaat Algemeen gisteren 3

Uit de krant