De nieuwe Zara gaat bijna open. Foto via rotterdamcentrum.nl
De nieuwe Zara gaat bijna open. Foto via rotterdamcentrum.nl

Volgende week opent de grootste Zara ter wereld in Rotterdam

Algemeen 62.445 keer gelezen

Rotterdam - Over een week gaat op het Beursplein in het centrum van Rotterdam de grootste Zara ter wereld open. De gigantische kledingwinkel komt in het oude gebouw van C&A op de hoek met de Coolsingel.

Tot nu toe was de grootste winkel van de Spaanse kledingketen gevestigd aan de Plaza de España in Madrid, maar de Rotterdamse vestiging is vanaf volgende week de grootste van allemaal. De winkel wordt 8.000 vierkante meter groot en telt vijf verdiepingen (waarvan vier voor kleding en accessoires en de bovenste voor personeel en opslag). De nieuwe Zara gaat vrijdag 16 november open.

Voorheen was C&A jarenlang gevestigd in het ruime hoekpand aan de Coolsingel, maar dat warenhuis is verhuisd naar het voormalige V&D-pand.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Allemaal totaal verschillende mensen die eensgezind aan de slag zijn gegaan. Foto: Burgerberaad op Zuid
Klaar! Het Burgerberaad op Zuid heeft 25 adviezen bedacht om meer mensen aan het werk te krijgen Algemeen 9 uur geleden
Museumdirecteur Léontine Meijer-van Mensch en wethouder Said Kasmi bij de Steigerkerk. Morgen vieren ze daar een feestje. iedereen mag erbij zijn. Foto: Lotte Stekelenburg
Museum Rotterdam krijgt sleutel van Het Steiger en nodigt Rotterdammers uit binnen te kijken Algemeen 10 uur geleden 2
Foto: BioBlitz010
Rotterdam verandert 24 uur lang in één grote natuurzoektocht tijdens BioBlitz010 Algemeen 13 uur geleden
Voor de vijftiende keer strijkt het festival neer op het Eendrachtsplein. Foto: Niek Hage.
Eendracht Festival viert 15 jaar Rotterdamse muziek, kunst en creativiteit Algemeen 14 uur geleden
Foto: Ruud Spruit
Opeens kwam er een raket door de Beverwaard... Algemeen 16 uur geleden 1
Foto: Politie Rotterdam
Van wie is dit bronzen beeld? Algemeen 16 uur geleden 6

Uit de krant